Schoolkalender


Schoolkalender

Oktober 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 oktober
zondag 2 oktober
maandag 3 oktober
  • Hele dag Lokale verlofdag
dinsdag 4 oktober
  • 10:00 – 11:00 Toneel 2de graad
  • 13:45 – 14:45 Toneel 3de graad
woensdag 5 oktober
donderdag 6 oktober
  • 09:00 – 10:00 Rondleiding bib 5de leerjaar
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 oktober
zaterdag 8 oktober
zondag 9 oktober
maandag 10 oktober
dinsdag 11 oktober
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 12 oktober
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 13 oktober
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 oktober
zaterdag 15 oktober
zondag 16 oktober
maandag 17 oktober
  • Hele dag Herfstwandeling kleuters
dinsdag 18 oktober
woensdag 19 oktober
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 20 oktober
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 oktober
zaterdag 22 oktober
zondag 23 oktober
maandag 24 oktober
dinsdag 25 oktober
woensdag 26 oktober
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Open klas voor instappers en hun ouders
donderdag 27 oktober
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 oktober
zaterdag 29 oktober
zondag 30 oktober
maandag 31 oktober
  • Hele dag Herfstvakantie

November 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 november
  • Hele dag Herfstvakantie
woensdag 2 november
  • Hele dag Herfstvakantie
donderdag 3 november
  • Hele dag Herfstvakantie
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 4 november
  • Hele dag Herfstvakantie
zaterdag 5 november
  • Hele dag Herfstvakantie
zondag 6 november
  • Hele dag Herfstvakantie
maandag 7 november
dinsdag 8 november
  • 10:00 – 10:45 Toneel kleuters
woensdag 9 november
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 10 november
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 11 november
  • Hele dag Wapenstilstand: vrijaf
    Wapenstilstand: vrijaf
    Herhaalt zich jaarlijks
zaterdag 12 november
zondag 13 november
maandag 14 november
dinsdag 15 november
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 16 november
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 17 november
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:45 – 14:50 Toneel 3de graad
vrijdag 18 november
zaterdag 19 november
zondag 20 november
maandag 21 november
dinsdag 22 november
woensdag 23 november
  • 08:30 – 12:00 Mediawijsheid bib 2de-4de-6de leerjaar
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 24 november
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 25 november
  • 08:30 – 15:30 Alles met de bal 2de graad
zaterdag 26 november
zondag 27 november
maandag 28 november
  • 08:45 – 09:45 Eucharistieviering
dinsdag 29 november
woensdag 30 november
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks

December 2022

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 december
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 2de graad
    Zwemmen 2de graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 2 december
zaterdag 3 december
zondag 4 december
maandag 5 december
dinsdag 6 december
woensdag 7 december
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 8 december
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 9 december
zaterdag 10 december
zondag 11 december
maandag 12 december
  • Hele dag Pedagogische studiedag: de leerlingen hebben vrijaf
dinsdag 13 december
  • 10:00 – 10:45 Toneel kleuters
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 14 december
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 15 december
  • 08:30 – 12:00 Trefbal 3de leerjaar
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 16 december
  • 08:30 – 15:30 Rollebolle
  • 08:30 – 12:00 Trefbal 4de leerjaar
zaterdag 17 december
zondag 18 december
maandag 19 december
dinsdag 20 december
woensdag 21 december
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Open klas voor instappers en hun ouders
donderdag 22 december
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 23 december
  • 08:45 – 09:45 Eucharistieviering
zaterdag 24 december
zondag 25 december
maandag 26 december
  • Hele dag Kerstvakantie
dinsdag 27 december
  • Hele dag Kerstvakantie
woensdag 28 december
  • Hele dag Kerstvakantie
donderdag 29 december
  • Hele dag Kerstvakantie
vrijdag 30 december
  • Hele dag Kerstvakantie
zaterdag 31 december
  • Hele dag Kerstvakantie

Januari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
maandag 2 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
dinsdag 3 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
woensdag 4 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
donderdag 5 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
vrijdag 6 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
zaterdag 7 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
zondag 8 januari
  • Hele dag Kerstvakantie
maandag 9 januari
dinsdag 10 januari
woensdag 11 januari
  • 09:00 – 10:00 Rondleiding bib 1ste leerjaar
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 12 januari
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 13 januari
zaterdag 14 januari
zondag 15 januari
maandag 16 januari
dinsdag 17 januari
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 18 januari
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 19 januari
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 20 januari
zaterdag 21 januari
zondag 22 januari
maandag 23 januari
dinsdag 24 januari
woensdag 25 januari
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Open klas voor instappers en hun ouders
donderdag 26 januari
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 27 januari
zaterdag 28 januari
zondag 29 januari
maandag 30 januari
dinsdag 31 januari
  • 08:45 – 09:45 Eucharistieviering

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 februari
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 2 februari
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:45 – 14:45 Toneel 1ste graad
vrijdag 3 februari
zaterdag 4 februari
zondag 5 februari
maandag 6 februari
dinsdag 7 februari
woensdag 8 februari
  • Hele dag Pedagogische studiedag: de leerlingen hebben vrijaf
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 9 februari
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 februari
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
maandag 13 februari
dinsdag 14 februari
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 15 februari
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 16 februari
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 februari
zaterdag 18 februari
zondag 19 februari
maandag 20 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
dinsdag 21 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
woensdag 22 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
donderdag 23 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
vrijdag 24 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
zaterdag 25 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
zondag 26 februari
  • Hele dag Krokusvakantie
maandag 27 februari
  • 08:45 – 09:45 Eucharistieviering
dinsdag 28 februari
  • 10:00 – 10:50 Toneel 2de graad

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 maart
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 2 maart
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 maart
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
maandag 6 maart
  • 10:45 – 11:45 Auteurslezing 1ste graad
dinsdag 7 maart
woensdag 8 maart
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:30 – 15:30 Basket en hockey 3de graad
  • 13:30 – 15:30 Smashvolley en hockey 2de graad
donderdag 9 maart
  • 10:45 – 11:45 Auteurslezing K3
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 maart
zaterdag 11 maart
zondag 12 maart
maandag 13 maart
  • Hele dag Lokale verlofdag
dinsdag 14 maart
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 15 maart
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 16 maart
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen 1ste graad
    Zwemmen 1ste graad
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 maart
zaterdag 18 maart
zondag 19 maart
maandag 20 maart
  • 08:30 – 15:30 American Games 3de graad
dinsdag 21 maart
woensdag 22 maart
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:15 – 14:15 Danshappening 1ste graad
  • 14:30 – 15:30 Danshappening 2de graad
donderdag 23 maart
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K3
    Zwemmen K3
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 maart
zaterdag 25 maart
zondag 26 maart
maandag 27 maart
  • 08:45 – 09:15 Biechtviering 4de+5de+6de leerjaar (in de kerk)
  • 09:15 – 09:45 Biechtviering 3de leerjaar (in de klas)
  • 10:45 – 11:45 Auteurslezing 4de leerjaar
dinsdag 28 maart
  • 10:45 – 11:45 Auteurslezing 5de leerjaar
woensdag 29 maart
  • 09:15 – 10:15 Auteurslezing 3de laarjaar
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Open klas voor instappers en hun ouders
donderdag 30 maart
  • 08:30 – 12:00 Netbal 5de leerjaar
  • 09:15 – 10:15 Auteurslezing 6de laarjaar
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K3
    Zwemmen K3
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 31 maart
  • 08:30 – 12:00 Netbal 6de leerjaar

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 april
zondag 2 april
maandag 3 april
  • Hele dag Paasvakantie
dinsdag 4 april
  • Hele dag Paasvakantie
woensdag 5 april
  • Hele dag Paasvakantie
donderdag 6 april
  • Hele dag Paasvakantie
vrijdag 7 april
  • Hele dag Paasvakantie
zaterdag 8 april
  • Hele dag Paasvakantie
zondag 9 april
  • Hele dag Paasvakantie
maandag 10 april
  • Hele dag Paasvakantie
dinsdag 11 april
  • Hele dag Paasvakantie
woensdag 12 april
  • Hele dag Paasvakantie
donderdag 13 april
  • Hele dag Paasvakantie
vrijdag 14 april
  • Hele dag Paasvakantie
zaterdag 15 april
  • Hele dag Paasvakantie
zondag 16 april
  • Hele dag Paasvakantie
maandag 17 april
dinsdag 18 april
  • 08:00 – 08:30 Schoolfotograaf
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 19 april
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 20 april
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K3
    Zwemmen K3
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 april
zaterdag 22 april
zondag 23 april
maandag 24 april
dinsdag 25 april
woensdag 26 april
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 27 april
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K3
    Zwemmen K3
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 april
zaterdag 29 april
zondag 30 april

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 mei
  • Hele dag Feest van de Arbeid: vrijaf
    Feest van de Arbeid: vrijaf
    Herhaalt zich jaarlijks
dinsdag 2 mei
woensdag 3 mei
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 4 mei
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K3
    Zwemmen K3
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 5 mei
  • 08:30 – 15:30 Sportdag 3de graad
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
maandag 8 mei
  • 13:45 – 14:45 Rondleiding bib K3
dinsdag 9 mei
woensdag 10 mei
  • 08:45 – 09:45 Eucharistieviering
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 11 mei
  • 08:30 – 15:30 Luuk's beweegdagen 1ste graad
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K2
    Zwemmen K2
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 12 mei
  • 08:30 – 15:30 Luuk's beweegdagen 2de graad
zaterdag 13 mei
zondag 14 mei
maandag 15 mei
dinsdag 16 mei
woensdag 17 mei
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 11:00 – 12:00 Open klas voor instappers en hun ouders
donderdag 18 mei
  • Hele dag Vrijaf - Hemelvaart
vrijdag 19 mei
  • Hele dag Vrijaf - Hemelvaart
zaterdag 20 mei
  • Hele dag Vrijaf - Hemelvaart
zondag 21 mei
  • Hele dag Vrijaf - Hemelvaart
maandag 22 mei
dinsdag 23 mei
  • 13:00 – 14:00 Bib klasuitleningen
woensdag 24 mei
  • Hele dag Zeekklassen 6de leerjaar
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 25 mei
  • Hele dag Zeekklassen 6de leerjaar
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K2
    Zwemmen K2
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 26 mei
  • Hele dag Zeekklassen 6de leerjaar
  • Schoolreis Kleuters tem 5de leerjaar
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
  • Hele dag Pinksteren
maandag 29 mei
  • Hele dag Pinkstermaandag
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 juni
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K2
    Zwemmen K2
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 2 juni
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni
  • 08:30 – 15:30 Kronkeldiedoe 1ste graad
woensdag 7 juni
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 8 juni
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K2
    Zwemmen K2
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 9 juni
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
dinsdag 13 juni
woensdag 14 juni
  • 10:00 – 10:30 Oog voor lekkers
    Oog voor lekkers
    10:00 – 10:30
    Herhaalt zich wekelijks
donderdag 15 juni
  • 10:50 – 12:10 Zwemmen K2
    Zwemmen K2
    10:50 – 12:10
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 16 juni
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
dinsdag 20 juni
woensdag 21 juni
  • 11:00 – 12:00 Open klas voor instappers en hun ouders
donderdag 22 juni
vrijdag 23 juni
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
  • 13:30 – 18:30 Schoolfeest
maandag 26 juni
  • 20:00 – 22:00 Getuigschrift uitreiking
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
donderdag 29 juni
  • Hele dag Dag van de leerling
vrijdag 30 juni
  • 08:45 – 09:45 Eucharistieviering

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
dinsdag 4 juli
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
vrijdag 7 juli
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
dinsdag 11 juli
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
vrijdag 14 juli
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Geen evenementen.

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

September 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
zondag 3 september
maandag 4 september
dinsdag 5 september
woensdag 6 september
donderdag 7 september
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
zondag 10 september
maandag 11 september
dinsdag 12 september
woensdag 13 september
donderdag 14 september
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
zondag 17 september
maandag 18 september
dinsdag 19 september
woensdag 20 september
donderdag 21 september
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
zondag 24 september
maandag 25 september
dinsdag 26 september
woensdag 27 september
donderdag 28 september
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september

Geen evenementen.

Gebruik deze link om de kalender aan je eigen agenda toe toe te voegen.

Deze website gebruikt cookies. Door deze website verder te gebruiken, aanvaard je het gebruik van cookies.